Medarbejdere

Hos Stevns Erhvervsråd står vi klar med hjælp og rådgivning til virksomheder og iværksættere på Stevns.

Thomas Christensen

Erhvervschef

Mobil: 3061 9952

thomas@stevnserhvervsraad.dk

Jesper Yde Knudsen

Iværksætter- og Virksomhedskonsulent

Mobil: 2122 1765

jesper@stevnserhvervsraad.dk

Marie Bisschop-Thomsen

Kommunikations- og marketingkonsulent

Mobil: 3061 6579

marie@stevnserhvervsraad.dk

Cathleen Diana Pedersen

Turismekonsulent

Mobil: 2374 1425

cathleen@stevnserhvervsraad.dk

Eva Rose Waldorff

Projektleder

Mobil: 2445 3644

eva@stevnserhvervsraad.dk

Vilhelm Møller

Kommunikationsmedarbejder

Mobil: 8171 4080

vilhelm@stevnserhvervsraad.dk