Medarbejdere

Hos Stevns Erhvervsråd står vi klar med hjælp og rådgivning til virksomheder og iværksættere på Stevns.

 

ser-thomas

Thomas Christensen

Erhvervschef

Mobil: 3061 9952

thomas@stevnserhvervsraad.dk

ser-jesper

Jesper Yde Knudsen

Iværksætter- og Virksomhedskonsulent

Mobil: 2122 1765

jesper@stevnserhvervsraad.dk

niels-frederik-lund-stevns-erhvervsraad-turismekonsulent

Niels Frederik Lund

Seniorerhvervskonsulent i turisme

Mobil: 23741425

frederik@stevnserhvervsraad.dk

sara-tatiana-schwartz

Sara Tatiana Schwartz

Kommunikations- og Marketingkonsulent

Mobil: 2476 4001

tatiana@stevnserhvervsraad.dk

lille

Helle Merethe Johannsen

Sekretær

Mobil: 2476 4001

helle@stevnserhvervsraad.dk

eva-rose-waldorff

Eva Rose Waldorff

Projektleder

Mobil: 5178 9380

eva@stevnserhvervsraad.dk

ser-signe

Signe Kjærbølling

Kommunikations- og Marketingkonsulent (På barsel)

Mobil: 40148916

signe@stevnserhvervsraad.dk