Medarbejdere

Hos Stevns Erhvervsråd står vi klar med hjælp og rådgivning til virksomheder og iværksættere på Stevns.

 

Portraet Thomas

Thomas Christensen

Erhvervschef

Mobil: 3061 9952

thomas@stevnserhvervsraad.dk

Iværksætter- og virksomhedskonsulent Jesper Yde knudsen

Jesper Yde Knudsen

Iværksætter- og Virksomhedskonsulent

Mobil: 2122 1765

jesper@stevnserhvervsraad.dk

Portraet Signe

Signe Kjærbølling

Kommunikations- og Marketingkonsulent

Mobil: 40148916

signe@stevnserhvervsraad.dk

Johan-bache-turismekonsulent

Johan Bache

Seniorerhvervskonsulent i turisme

Mobil: 23741425

johan@stevnserhvervsraad.dk

Portraet Eva

Eva Rose Waldorff

Projektleder

Mobil: 5178 9380

eva@stevnserhvervsraad.dk

signe-pedersen-stevns-erhvervsraad

Signe Pedersen

Kommunikations- og Marketingkonsulent , Startup Stevns

Mobil: 24764001

signep@stevnserhvervsraad.dk