Medarbejdere

Hos Stevns Erhvervsråd står vi klar med hjælp og rådgivning til virksomheder og iværksættere på Stevns.

 

ser-thomas

Thomas Christensen

Erhvervschef

Mobil: 3061 9952

thomas@stevnserhvervsraad.dk

ser-jesper

Jesper Yde Knudsen

Iværksætter- og Virksomhedskonsulent

Mobil: 2122 1765

jesper@stevnserhvervsraad.dk

niels-frederik-lund-stevns-erhvervsraad-turismekonsulent

Niels Frederik Lund

Seniorerhvervskonsulent i turisme

Mobil: 42433056

frederik@stevnserhvervsraad.dk

ser-signe

Signe Kjærbølling

Kommunikations- og Marketingkonsulent

Mobil: 40148916

signe@stevnserhvervsraad.dk

lille

Helle Merethe Johannsen

Sekretær

Mobil: 2476 4001

helle@stevnserhvervsraad.dk

simone-lykkegaard-klem

Simone Lykkegaard Klem

Kommunikations- og Marketingkonsulent

Mobil: 2476 4001

simone@stevnserhvervsraad.dk

astrid-kirstine-holm

Astrid Kirstine Holm

Kommunikations- og Marketingkonsulent

Mobil: 2476 4001

astrid@stevnserhvervsraad.dk