Medarbejdere

Hos Stevns Erhvervsråd står vi klar med hjælp og rådgivning til virksomheder og iværksættere på Stevns.

 

ser-thomas

Thomas Christensen

Erhvervschef

Mobil: 3061 9952

thomas@stevnserhvervsraad.dk

ser-jesper

Jesper Yde Knudsen

Iværksætter- og Virksomhedskonsulent

Mobil: 2122 1765

jesper@stevnserhvervsraad.dk

ser-signe

Signe Kjærbølling

Kommunikations- og Marketingkonsulent

Mobil: 40148916

signe@stevnserhvervsraad.dk

turismekonsulent-thor-nielsen-medarbejder

Thor Nielsen

Turismekonsulent

Mobil: 2138 3801

thor@stevnserhvervsraad.dk

lille

Helle Merethe Johannsen

Sekretær

Mobil: 2476 4001

helle@stevnserhvervsraad.dk

sofie-haagen-schmith

Sofie Haagen Schmith

Kommunikations- og Marketingkonsulent

Mobil: 2476 4001

sofie@stevnserhvervsraad.dk

mikkel-roemer-poulsen

Mikkel Rømer Poulsen

Kommunikations- og Marketingkonsulent

Mobil: 2476 4001

mikkel@stevnserhvervsraad.dk